Znížená cena!

Hrebeňové odvetranie - dĺžka 1m


Prvok určený pre nutné odvetranie strechy v jej hrebeni. Jedná sa o plastový diel dĺžky 1 m v čiernej farbe, ktorý je vo vnútri opatrený sieťou proti prenikaniu hmyzu do strešného priestoru. Potrebný produkt.

  • ZĽAVA:   -15%

    12,24€ s DPH

  • 10,20€ bez DPH

  • Pôvodná cena vrátane DPH:

    14,40€

Skladom

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Pri šindľových strechách musí byť dodržaná ventilácia strešného plášťa, pretože šindeľ vytvára na streche úplne nepriepustnú vrstvu! Tieto odvetrávacie prvky sú teda nutné, a to aj pre strechy, ktoré nemajú obývané podkrovie. Odvetrávacia plocha tohto prvku je 335 m2. Tento prvok by mal byť aplikovaný v celej dĺžke hrebeňa tak, aby bola zaistená funkčná ventilácia. Hrebeňové odvetranie má na svojich koncoch ustavovacie zámky a kladie sa štýlom „na tupo“ vedľa seba v celej dĺžke hrebeňa. Tento prvok by mal byť prekotvený / priskrutkovaný k debneniu a následne prekrytý hrebeňovým krytím vo farbe šindľa, ktoré musí byť tiež prekotvené / priskrutkované k debneniu. V prípade, že laloky hrebeňového krytia odstávajú, odporúčame ich prelepiť lepidlami K-36, ktoré nájdete v našej ponuke.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Pre inštaláciu hrebeňového krytia cez tento prvok odporúčame spolu s hrebeňovým odvetraním nakúpiť lepenkové klince dĺžky 60 mm, ktoré sa používajú pri montáži hrebeňového krytia v prípade inštalácie odvetrania strechy pomocou plastového hrebeňového odvetrania (dĺžka 1 m), ktoré sa musí pri aplikácii hrebeňového krytia prebiť cez svoj prierez vysoký cca 35mm.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Alternatívou tohto produktu je odvetrávacia tvarovka T3, turbína Lomanco BIB 12, turbína Lomanco BIB 14.

Spotreba:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Celková dĺžka hrebeňa / 1 bm = počet kusov hrebeňového odvetrania zaokrúhlený smerom hore.

(Nepovinné)
*(Povinné pre zaslanie odpovede)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Zdieľanie:

FacebookTwitter