Hrebeňové odvetranie strechy v hrebeni, dĺžka 1,2m

-15%

Hrebeňové odvetranie - dĺžka 1,2 m


Prvok určený pre nutné odvetranie strechy v jej hrebeni. Jedná sa o plastový diel dĺžky 1,2 m v čiernej farbe, ktorý je vo vnútri opatrený sieťou proti prenikaniu hmyzu do strešného priestoru. Potrebný produkt.

SKLADOM

  • 16,20€

    -15 %

  • 13,77€

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Pri šindľových strechách musí byť dodržaná ventilácia strešného plášťa, pretože šindeľ vytvára na streche úplne nepriepustnú vrstvu! Tieto odvetrávacie prvky sú teda nutné, a to aj pre strechy, ktoré nemajú obývané podkrovie. Odvetrávacia plocha tohto prvku je 335 m2. Tento prvok by mal byť aplikovaný v celej dĺžke hrebeňa tak, aby bola zaistená funkčná ventilácia. Hrebeňové odvetranie má na svojich koncoch ustavovacie zámky a kladie sa štýlom „na tupo“ vedľa seba v celej dĺžke hrebeňa. Tento prvok by mal byť prekotvený / priskrutkovaný k debneniu a následne prekrytý hrebeňovým krytím vo farbe šindľa, ktoré musí byť tiež prekotvené / priskrutkované k debneniu. V prípade, že laloky hrebeňového krytia odstávajú, odporúčame ich prelepiť lepidlami K-36, ktoré nájdete v našej ponuke.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Pre inštaláciu hrebeňového krytia cez tento prvok odporúčame spolu s hrebeňovým odvetraním nakúpiť lepenkové klince dĺžky 60 mm, ktoré sa používajú pri montáži hrebeňového krytia v prípade inštalácie odvetrania strechy pomocou plastového hrebeňového odvetrania (dĺžka 1,2 m), ktoré sa musí pri aplikácii hrebeňového krytia prebiť cez svoj prierez vysoký cca 35mm.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Alternatívou tohto produktu je odvetrávacia tvarovka T3, turbína Lomanco BIB 12, turbína Lomanco BIB 14.

Spotreba:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Hrebeňové odvetranie ( dĺžka 1,2m )Celková dĺžka hrebeňa / 1,2 bm = počet kusov hrebeňového odvetrania zaokrúhlený smerom hore.

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

Facebook Twitter