Znížená cena!

Klinec lepenkový FeZn – krúžkový – KONVEX


Spojovací materiál pre kotvenie šindľových pásov. Dodávaný v dĺžke 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Dĺžka by mala byť volená tak, aby vždy bolo prebité debnenie. Potrebný produkt – kotviaci materiál.

  • ZĽAVA:   -15%

    5,10€ s DPH

  • 4,25€ bez DPH

  • Pôvodná cena vrátane DPH:

    6,00€

Skladom

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKSKlince majú oceľové jadro, ktoré je zinkované a tiež rozšírenú hlavu.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKSDĺžka spojovacieho materiálu pre kotvenie všetkých materiálov a prvkov musí byť volená tak, aby bolo vždy debnenie prebité skrz svoju hrúbku, pretože vďaka zmenám vlhkosti dochádza k pracovaniu dreva (napúčaniu a zosychaniu) a klince, ktoré nie sú prebité môžu byť vytláčané.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKSPri konštrukcii debnenia z OSB dosiek, preglejok či multifunkčných panelov je potrebné používať špeciálne klince (so skrutkovicou apod.).

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKSNami dodávané klince majú 5° skrutkovicu a riziko vysunutia s odstupom životnosti je teda minimálne.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKSKlince sú galvanizované (FeZn) a dodávajú sa v dĺžkach 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Klince sú balené po 2,5 a 5 kg. Iba u dĺžky 60 mm je naviac balenie po 1 kg (tento typ klincov je totiž používaný pri aplikácií hrebeňového krytia v prípade inštalácie odvetrania strechy pomocou plastového hrebeňového odvetrania (dĺžka 1,2 m), ktoré sa musí pri montáži prebíjať skrz svoj prierez vysoký cca 35mm).

Spotreba:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Klinec lepenkový FeZn s 5° skrutkovicou – BANKScca 0,08 kg/m² čistej plochy strechy.

(Nepovinné)
*(Povinné pre zaslanie odpovede)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Zdieľanie:

FacebookTwitter