Podkladová fólia Katepal LiteBase 500


Podkladová fólia z SBS modifikovaného bitúmenu pod šindle KATEPAL, zaručujúca 30 ročnú záruku strešného plášťa.
Potrebný produkt – garancia záruky 30 rokov.

SKLADOM

  • 1 m² nepredajný
  • rola 25 x 1 m
  • 4,30€

  • 3,65€

  • 3,05€ bez DPH

Katepal LiteBase 500 je hydroizolačná fólia so samolepiacimi okrajmi.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Výber podkladovej vrstvy je jedným z najdôležitejších krokov pri konštrukcii celého strešného plášťa, pretože je úplne zásadné, z akého materiálu je táto podkladová vrstva vyrobená a ako následne pod šindľom po dobu jeho životnosti pracuje.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Originálne podkladové vrstvy KATEPAL sú vyrobené z totožného materiálu ako šindle Super KATEPAL, teda z SBS modifikovaného bitúmenu (odporúčame sa vyhýbať podkladovým vrstvám z oxidovaného bitúmenu ), čím je zaručená dokonalá skladba a materiály sa navzájom nenarušujú.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Jedine v prípade použitia originálnych podkladových vrstiev dosiahnete maximálnu životnosť celého strešného plášťa a taktiež Vám bude garantovaná maximálna záruka 30 rokov.

Popis LiteBase 500:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Povrch je z nenasiakavej polypropylénovej tkaniny, dodáva sa v roliach návinu 25 x 1 m. Hrúbka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, stredné vrstvy sú z SBS mod. bitúmenu a v spodnej vrstve je pevná výstuž z netkaného polyesteru, ktorá na spodnej strane slúži ako ochrana proti kondenzácii. Váha je 0,5 kg/m².

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov. Sú uvedené hrubé rozmery role. Pri inštalácii sa odporúča túto vrstvu maximálne prepnúť a finálnu vrstvu (šindeľ) inštalovať ihneď po inštalácii tejto podkladovej vrstvy.

Alternatívou tohto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.

Spotreba:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová fólia LiteBase 500Pre výpočet potrebnej plochy je treba počítať so vzájomnými prekrytiami a tiež s určitým odpadom. V zásade sa pre výpočet potrebnej plochy podkladovej vrstvy používa jednoduchý prepočet, a to 1,15 násobok čistej plochy strechy (pri zložitejších strechách s úžľabiami až 1,20 násobok čistej plochy strechy).

Pri použití tohto výrobku garancia 30 ročnej záruky!

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

Facebook Twitter