Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200 pod strešné šindle

Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200


Podkladová pieskovaná lepenka z SBS modifikovaného bitúmenu pod šindle KATEPAL, zaručujúca 30 ročnú záruku strešného plášťa.
Potrebný produkt – garancia záruky 30 rokov.

SKLADOM

  • 1 m² nepredajný
  • rola 15 x 1 m
  • 4,80€

    -15 %

  • 4,08€

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Výber podkladovej vrstvy je jedným z najdôležitejších krokov pri konštrukcii celého strešného plášťa, pretože je úplne zásadné, z akého materiálu je táto podkladová vrstva vyrobená a ako následne pod šindľom po dobu jeho životnosti pracuje. Originálne podkladové vrstvy KATEPAL sú vyrobené z totožného materiálu ako šindle Super KATEPAL, teda z SBS modifikovaného bitúmenu (odporúčame sa vyhýbať podkladovým vrstvám z oxidovaného bitúmenu ), čím je zaručená dokonalá skladba a materiály sa navzájom nenarušujú.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Jedine v prípade použitia originálnych podkladových vrstiev dosiahnete maximálnu životnosť celého strešného plášťa a taktiež Vám bude garantovaná maximálna záruka 30 rokov.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Povrch tejto vrstvy je opatrený jemným kremičitým pieskom, dodáva sa v roliach návinu 15 x 1 m. Hrúbka je 1,8 mm. Nosnou vložkou je sklotextília, stredné vrstvy sú z SBS modifikovaného bitúmenu a spodná strana je tiež opatrená jemným kremičitým pieskom. Váha je 2,2 kg/m².

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Podkladová vrstva má samolepiace okraje, vďaka ktorým sa docieli maximálna hydroizolácia spojov. Sú uvedené hrubé rozmery role. Pri inštalácii sa odporúča túto vrstvu maximálne prepnúť a finálnu vrstvu (šindeľ ) inštalovať ihneď po inštalácii tejto podkladovej vrstvy.

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Táto lepenka je vhodná na drevený záklop ako spodná vrstva pre strechy s nižším sklonom (pod K-MS a K-PS)

Alternatívou tohto produktu je KATEPAL LiteBase 500.

Spotreba:

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Pre výpočet potrebnej plochy je treba počítať so vzájomnými prekrytiami a tiež s určitým odpadom. V zásade sa pre výpočet potrebnej plochy podkladovej vrstvy používa jednoduchý prepočet, a to 1,15 násobok čistej plochy strechy (pri zložitejších strechách s úžľabiami až 1,20 násobok čistej plochy strechy).

Asfaltový SBS modifikovaný strešný šindeľ KATEPAL - Podkladová lepenka UltraBase U-EL 60/2200Pri použití tohto výrobku garancia 30 ročnej záruky!

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

Facebook Twitter